Aktiviteler – Otel Mavi Deniz

Egenin incisi Hotel mavi denizde sağlık ve huzur dolu bir tatil için tüm önlemlerimizi aldık.
Personelimizi pandemi sürecine yönelik düzenli eğitimlere tabi tutuyoruz.
Tüm temas ve yaşam alanlarımızı periyodik olarak dezenfekte ediyoruz.
Otelimize gelen misafirlerimizi sağlık bakanlığı önerileri doğrultusunda karşılıyor süreç hakkında bilgilendiriyoruz.
Bakanlığın yetkilendirdiği kuruluş tarafından havuz sularımızı günlük olarak test ediyoruz.
Tesisimiz bünyesinde sağlık personeli bulunduruyoruz.
Restaurant girişlerinde ateş ölçümü yapıp kayıt altına alıyoruz.
Açık büfelerimizde seçiminizi yaptıktan sonra, leziz yemeklerimizi beğeninize sunuyoruz...

Jeep Safari Turu

Turunç Jeep Safari Turu sizlere Turunç ve çevresindeki köyleri ziyaret etmenin yanı sıra eğlenceli bir tatil günü geçirmenizi tavsiye ederiz  her yaş grubunun katıldırğı jeep safari popüler olduğu kadar da eğlenceli bir aktivitedir.

Dalmak ve su kayağı ilginizi çekiyorsa, turunç sizin için ideal bir tatil yöresidir.  Çam ormanları ile sarılmış dağların hemen yanı başında bulunan Turunç'un doğal güzelliği sayesinde gelen herkesi kendine hayran bırakır.  Turunç'ta sabah uyandığınızda deniz sizi bütün ışıltısı ile selamlar.  Tekne Turu ile  Akvaryum Koyu , Fosforlu Mağarası , Çamuraltı Koyu , Bakla Bükü Koyu  ve Kumlu Bük Koyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Turgut Şelalesi

Adım adım cennetten parçalar göreceğiniz Marmaris'in en heyecanlandıran noktası ise Turgut Köyü'nde bulunan Turgut Şelalesi'dir. Eğlenceyi doruklarda yaşadığınız ve tatilcilerin kalabalıklaştırdığı Marmaris'ten bir an ayrılıp Turgut Şelalesi'ne geldiğinizde kendinizi farklı bir dünyaya giriş yapmış gibi hissedersiniz. Toplam beş şelaleden oluşan bu doğa güzelliği, suyla ormanın aşkını gözler önüne seren nadir yerlerden biridir. Başka bir yerde böyle bir görsel şov izlemeniz oldukça zor. Çevresinde bulundurduğu alabalık lokantalarında lezzetli tatlar tadarken, diğer yandan manzarası karşısında gözleriniz doyacak. Turgut Şelalesi'ni hiç görmediyseniz, bir doğa harikasından mahrum kalmışsınız demektir.

Marmaris Kalesi

Marmaris’in bilinen en  önemli ve görülmeye değer tarihi noktasıdır.  Tepede konumlanan kale Marmaris’in simgesi haline gelmiştir. Kaleye çıktığınızda yeşil ormanların ve mavinin güzelliğine doyamadan muazzam  kareler yakalayabilirsiniz.  Seyahatname tarihine ışık tutan önemli bir eserdir. Kalenin yapımı Kanuni Sultan Süleyman’ın emri ile gerçekleştirilmiştir. Kale Rodos Seferi Sırasında Kullanılmıştır.

Kızkumu 

Rotanız Marmaris’e doğru yönelmiş ise Kızkumu görülmesi gereken yerlerin en başında yer alır.  Orhaniye ilçesinin 30 kilometre güneybatısında ve Turgut’dan 2.5 kilometre sonrasındadır. Orhaniye koyu, eşsiz bir doğa oluşumu ile meşhur

Güzel ilçeyi meşhur yapan doğal güzelliği ise deniz üzerinde yürüyor hissi veren 599 metre batık bir patika gibi uzanan plajdır. Hatta sizde şaşkın gözlerle etrafı süzerken dayanamayıp suya girerek, denizin ortasında yürümenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Marmaris'e gidipte kızkumuna uğramadan geçmeyin

Whatsapp: 0532 168 19 10
  • Rezervasyon: +90 252 476 71 91
  • Bilgi Talep Formu
    close slider